Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Paulina Maj: Jutro wychodzimy i walczymy dalej

Paulina Maj: Jutro wychodzimy i walczymy dalej

fot. archiwum

Było to dziesiąte spotkanie naszych siatkarek w cyklu Grand Prix na własnym terenie. Niestety w tych wszystkich spotkaniach nie doczekaliśmy się ani jednego zwycięstwa. Może jutro. Paulina Maj zapewnia, że wyjdą i będą walczyć.

Marek Knopik: Proszę o skomentowanie meczu z Tajlandią.

Paulina Maj:Z Tajlandią się gra bardzo trudno. Grają całkowicie inną siatkówkę, są nieprzewidywalne. Troszeczkę nas zaskoczyły poszczególnymi elementami i stąd te nasze kłopoty. Mają bardzo dużo różnych kombinacji i nigdy nie wiadomo co zagrają.

Siatkarki Tajlandii bardzo dobrze bronią więc trzeba z nimi grać krótkie i szybkie akcje.– Tak, trzeba grać jak najwięcej szybkich akcji z wykorzystaniem środkowych, niestety nie zawsze to wychodziło.

Mam nadzieję, że głów nie spuszczacie ?

– Oczywiście, że nie. Nie ma mowy o jakimkolwiek załamaniu. Jutro wychodzimy i walczymy dalej. Przecież to dopiero pierwszy mecz. Miałyśmy bardzo ciężki tydzień, ale wszystko przed nami. Do rozegrania jest jeszcze sporo spotkań.

Przed tym turniejem trener Matlak mówił, że cykl Grand Prix potraktuje treningowo, czy zatem miałyście na dzisiejszy mecz jakieś specjalne założenia do wykonania?

– Na dzisiejszy mecz trener specjalny nacisk kładł na agresywną zagrywkę, po to, by odrzucić rywala od siatki, a tym samym uniemożliwić mu kombinacyjną grę. Poza tym miałyśmy grać swoje.

Dziękuje bardzo i życzę powodzenia w kolejnych spotkaniach.

Z Pauliną Maj rozmawiał Marek Knopik ( Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved