Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joanna Kaczor albo Michaela Teixeira zagra w Organice

Joanna Kaczor albo Michaela Teixeira zagra w Organice

fot. archiwum

Siedem siatkarek Organiki Budowlani bierze od środy udział w zajęciach prowadzonych w Hali Parkowej przez szkoleniowców Wiesława Popika i Jacka Pasińskiego. Łódzkie zawodniczki pozostaną we własnej hali jeszcze do 7 sierpnia, potem jadą na 10-dniowe zgrupowanie.

W poniedziałek dołączą do nich: Katarzyna Zaroślińska, Dominika Koczorowska, Karolina Kosek i Katarzyna Brydz – twierdzi menedżer łódzkiej drużyny Marcin Chudzik.Treningi w Łodzi potrwają do 7 sierpnia, a następnego dnia rozpocznie się 10-dniowe zgrupowanie w ośrodku Kielnarowa koło Rzeszowa. Potem wracamy do Łodzi, a w dniach 10 – 22 września odbędzie się drugie zgrupowanie w ośrodku olimpijskim w Spale.

Czy na drugim zgrupowaniu będzie już obecna czołowa zawodniczka reprezentacji Polski, atakująca Joanna Kaczor?

Cały czas jesteśmy z nią w kontakcie. Ale na razie Joasia rozpatruje oferty klubów zagranicznych.Jeżeli transfer z Joanną Kaczor nie dojdzie do skutku, to…?

To mamy w zanadrzu wariant rezerwowy, a jest nią Brazylijka Michaela Teixeira, która przez ostatnie trzy lata występowała w zespole Farmutilu Piła. Szkopuł tylko w tym, że jest to siatkarka przyjmująca, a więc nasi trenerzy będą musieli zmienić pewne założenia taktyczne. Michaela wypoczywa w ojczyźnie, ale w każdej chwili możemy ściągnąć ją do Polski.

źródło: Express Ilustrowany, naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved