Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Będą karnety na Delectę Bydgoszcz

Będą karnety na Delectę Bydgoszcz

fot. archiwum

Od poniedziałku 3 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na mecze Delecty Bydgoszcz w PlusLidze. Tego samego dnia podopieczni trenera Waldemara Wspaniałego będą mieli pierwszy trening. Nowy sezon rozpoczyna się 10 października, a Delecta zagra na wyjeździe z ZAKSĄ.

Na sezon 2009/2010 przygotowaliśmy 2 tysiące karnetów – mówi Janusz Zacniewski, dyrektor klubu. – W razie dużego zainteresowania jesteśmy w stanie przygotować ich więcej. Jeden karnet kosztuje 180 złotych i będzie dzięki niemu można obejrzeć wszystkie mecze ligowe włącznie z play off oraz spotkania Pucharu Polski. Nabywca karnetu może wybrać sobie miejsce – dodaje dyrektor.

Od poniedziałku karnety można kupować w siedzibie klubu przy ul. Glinki, w poniedziałek, środy i piątki od 8 do 12, a we wtorki i czwartki od 8 do 17. Od 5 sierpnia karnety będzie też można zamawiać poprzez stronę internetową klubu (www.bksch-delecta.pl).Poniedziałkowe przygotowania rozpoczną się o godz. 18:00. Drzwi sali Chemika (ul. Glinki 79) będą otwarte dla fanów. Organizatorzy proszą jedynie, aby przybyli na miejsce kibice zajmowali miejsca wyłącznie na trybunach.

Na treningu zabraknie, niestety, kilku czołowych siatkarzy Delecty. Mowa tu o Piotrze Gruszce, Pawle Woickim i Martinie Sopko. Wszyscy trzej przebywają obecnie na zgrupowaniach swoich reprezentacji.W sali Chemika nie pojawią się ponadto Dawid Konarski i Wojciech Kozłowski. Uczestniczą oni w mistrzostwach świata juniorów, trwających w Indiach.

źródło: Express Bydgoski, pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved