Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anita Chojnacka: Zależy nam, aby się pokazać

Anita Chojnacka: Zależy nam, aby się pokazać

fot. archiwum

Stal Mielec - drużyna, w której będzie grać od tego sezonu Anita Chojnacka - rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. - W naszym zespole na treningach jest duże zaangażowanie, a przy tym dobra atmosfera - mówi siatkarka.

Twoja nowa drużyna rozpoczęła kilka dni temu przygotowania do nowego sezonu. Jakie są Twoje pierwsze wrażenia z treningów w Mielcu?

Trenujemy od 27 lipca po dwa razy dziennie. Na porannych zajęciach na przemian biegamy i ćwiczymy na siłowni, a popołudniami szlifujemy technikę na sali. W naszym zespole na treningach jest duże zaangażowanie, a przy tym dobra atmosfera.

Twój zespół ma w planach obozy i turnieje?Na razie przygotowujemy się do sezonu w Mielcu. Obóz jest zaplanowany pod koniec sierpnia w Kielnarowej. Na pewno przed rozpoczęciem rozgrywek będą też turnieje, ale jest jeszcze zbyt wcześnie, aby o nich mówić.

Jak myślisz, na co będzie stać Stal w nadchodzących rozgrywkach?

Wystrzegam się zbyt pochopnych wypowiedzi zwłaszcza w takich pytaniach, bo tak naprawdę to sezon zweryfikuje, na co będzie nas stać. Jesteśmy na etapie, gdzie dopiero się wszyscy poznajemy – trenujemy w trzynaście dziewczyn. W naszej ekipie jest siedem nowych siatkarek. Zmienili się także trenerzy, z którymi większość nie miała okazji wcześniej pracować. Na pewno wszystkim nam zależy, aby pokazać się jak z najlepszej strony i stworzyć fajny zespół, który będzie grał tak by przysporzyć kibicom dużo radości i walczyć o jak najwyższe miejsca.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved