Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Szkoła życia dla juniorów

Szkoła życia dla juniorów

fot. archiwum

Choć do rozpoczęcia przygotowań do nowego sezonu PlusLigi pozostało kilkanaście dni, broniący barw Politechniki reprezentanci Polski juniorów są w świetnej kondycji fizycznej. Obecnie, podczas mistrzostw świata w Indiach, przechodzą dodatkową "zaprawę".

W Punie, gdzie lada chwila rozpoczną się zmagania, juniorzy zastali spartańskie warunki. – Nie mamy w pokojach Internetu – ubolewa Jan Król. Internetu? Ja nawet okna nie mam. Świata nie widzę, bo zamiast szyby jest matowa wkładka – dodaje ironicznie Wojciech Włodarczyk . Z kolei Karolowi Kłosowi najbardziej doskwiera… głód. – Cały czas czekamy na obiecane europejskie potrawy – mówi Kłos, który żartobliwie odgrażał się nawet, że może zjeść aparat fotograficzny jednej z dziennikarek.

Mam jednak Internet! Na całą godzinę, za opłatą w wysokości kilkunastu złotych – informuje Włodarczyk. – Szukam mieszkania w Warszawie i po tym co tutaj mamy, nie będę już wybredny – śmieje się. – Ale nie narzekamy, "za chwilę" zaczynamy mistrzostwa. Trzymajcie kciuki!

* Adrian Komorowski (azspw.com)źródło: azspw.com

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved