Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > PlusLiga Kobiet: Organika już trenuje

PlusLiga Kobiet: Organika już trenuje

fot. archiwum

Po wakacjach wznowiły treningi siatkarki łódzkiego beniaminka ekstraklasy. Na pierwszych zajęciach było 7 zawodniczek: Katarzyna Ciesielska, Sylwia Jasińska, Katarzyna Jóźwicka, Małgorzata Niemczyk, Marta Pluta i Julia Szeluchina oraz nowa Anna Nowakowska.

Pozostałe nowe dołączą w poniedziałek. Katarzyna Zaroślińska, Dominika Koczorowska, Karolina Kosekmają dłuższą przerwę po zdobyciu brązowego medalu na Uniwersjadzie, podobnie jak 19-letnia Katarzyna Bryda z SMS Sosnowiec (grała w MŚ juniorek w Meksyku).

Trenerzy Wiesław Popik i Jacek Pasiński prowadzili w środę zajęcia w siłowni przy ul. Małachowskiego. Do końca przyszłego tygodnia zespół będzie trenować w Łodzi, a na 8 – 17 sierpnia ma zaplanowane zgrupowanie w Kielnarowej koło Rzeszowa. Kolejna faza przygotowań znów w Łodzi, a 10 – 22 września zgrupowanie w Spale. Inauguracyjny mecz Organika rozegra w niedzielę, 25 października o godz. 14.45, najprawdopodobniej w Arenie Łódź, a bezpośrednią transmisję przeprowadzi Polsat.

Czy pani obecność na treningu oznacza kontynuowanie kariery? – spytaliśmy Małgorzatę Niemczyk . – Nie wypowiadam się w tej sprawie – padła sucha odpowiedź.Mam nadzieję, że Gosia jeszcze w tym sezonie pomoże drużynie – mówi Marcin Chudzik , menedżer Organiki Budowlanych. – Kończymy negocjacje w tej sprawie.

Wciąż jest szansa, że skład uzupełni Joanna Kaczor , która ostatnio wybija się na liderkę reprezentacji Polski.

źródło: naszemiasto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved