Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ljubo Travica rozpocznie przygotowania od treningów z juniorami

Ljubo Travica rozpocznie przygotowania od treningów z juniorami

fot. archiwum

Zespół Asseco Resovii Rzeszów szlifowanie formy na sezon 2009/2010 zacznie od 18 sierpnia. - W Rzeszowie zjawię się jednak wcześniej, bo od 10 sierpnia poprowadzę treningi z młodymi siatkarzami AKS Resovii - mówi trener Ljubo Travica.

Przez pierwszy tydzień wicemistrzowie Polski trenować będą w Rzeszowie, a później wyjadą na blisko dwutygodniowy obóz do Szczyrku. – Rok temu byliśmy w Spale ale teraz COS jest zajęty m.in. przez reprezentację Polski i musieliśmy znaleźć inne miejsce. W tym samy terminie w Szczyrku będzie reprezentacja kobiet ale nie powinno to nam kolidować z zaplanowanym programem – mówi trener Ljubo Travica.

Po powrocie resoviacy trenować będą w Rzeszowie. – Jesteśmy na etapie dogrywania sparingpartnerów. Na pewno zagramy w Memoriale Ambroziaka w Warszawie i turnieju w Krośnie – mówi szkoleniowiec wicemistrzów Polski. W Krośnie (18-20.09.) rywalami ekipy z Rzeszowa będą: Skra Bełchatów, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jadar Radom.

Zespół trenera Travicy ma również w planie kontrolny mecz z Jadarem, który przebywać będzie na zgrupowaniu w Kielnarowej. Rozgrywki ligowe Aseeco Resovia zainauguruje 10 października w Radomiu.Autorem tekstu jest Rafał Myśliwiec

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved