Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Jadar i Czarni będą współpracować w nowym sezonie

Jadar i Czarni będą współpracować w nowym sezonie

fot. archiwum

Odbyło się spotkanie na którym wstępnie uzgodniono warunki. - Myślę, że to ruch w dobrą stronę - podkreśla Janusz Stańczuk, prezes Czarnych. - Korzyści będą obopólne. Najważniejsze, że nasze działania zmierzają do tego, aby siatkówka w Radomiu się rozwijała - zapewnia Robert Grzanka, kierownik zespołu Jadaru.

Obok działaczy, w spotkaniu uczestniczyli trenerzy obu drużyn – Jan Such (Jadar), i Jacek Skrok (Czarni). Zebranie było krótkie, ale konkretne. Szkoleniowcy bardzo szybko znaleźli "wspólny język". – W nowym sezonie kontynuowana będzie wymiana zawodników – informuje Jacek Skrok. Trener Czarnych bez przeszkód będzie mógł korzystać z usług Damiana Słomki , Grzegorza Szumielewicza i Jakuba Buckiego , siatkarzy którzy uczestniczyli w rozgrywkach II ligi w poprzednich latach. Wiele wskazuje, że w zajęciach prowadzonych przez Jana Sucha brać będą mogli natomiast wyróżniający się zawodnicy Czarnych. – Sprawa wymaga jeszcze szczegółowego omówienia. Myślę jednak, że np. dla Marcina Obremskiego byłoby to spore wyróżnienie, ale i wyzwanie – informuje Robert Grzanka.

Współpraca obejmować ma nie tylko sferę szkoleniową. Wiadomo już, że turniej seniorów rozgrywany od dwóch lat w ramach Radomskiego Festiwalu Siatkówki, organizowanego przez Czarnych, w tym roku przeprowadzi Jadar. Działacze tego klubu poczynili już w tym kierunku odpowiednie kroki, zapraszając do Radomia stołeczną Politechnikę i drużynę beniaminka ekstraklasy Pamapolu Siatkarza Wieluń.

 źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved