Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Siatkarki AZS KSZO wznawiają treningi

Siatkarki AZS KSZO wznawiają treningi

fot. archiwum

Ostrowieckie siatkarki po kilkutygodniowych urlopach wracają do zajęć. JA już w czwartek sprawdzą halę przy ulicy Bocznej przed WGP. Na życzenie supervisora kieleckiej imprezy podopieczne Romana Murdzy zmierzą się towarzysko z Politechniką Radomską.

Niewykluczone, że pojawi się na nich 18-letnia przyjmująca TPS-u Lublin, uczennica SMS-u Sosnowiec Sylwia Chmiel, która jest w kręgu zainteresowań pierwszoligowca. – Sylwia jest reprezentantką Polski kadetek, to utalentowana zawodniczka, chcielibyśmy się jej przyjrzeć – przyznaje trener AZS-u KSZO. Choć dodaje, że kadra zespołu (zasilona wcześniej Anną Związek i Justyną Łunkiewicz) wstępnie jest już zamknięta. – Jak na nasze możliwości finansowe i tak jestem bardzo zadowolony z tego, co udało nam się zrobić – dodaje Murdza. Na środowych zajęciach pojawią się też dwa nowe… nazwiska – Katarzyna Brojek i Ksenia Mazur. Nie są to jednak bynajmniej wzmocnienia zespołu, a efekt zmiany stanu cywilnego odpowiednio Żalińskiej i Maj.

Do soboty ostrowczanki trenować będą raz dziennie, od przyszłego tygodnia dawka zajęć zostanie podwojona. 9 sierpnia AZS KSZO rozpocznie dwutygodniowe zgrupowanie w Zieleńcu, a po powrocie tradycyjnie weźmie udział w Akademickich Mistrzostwach Polski. W planach ma też dwa turnieje towarzyskie.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved