Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > PlusLiga Kobiet: Pierwszy trening Stali Mielec

PlusLiga Kobiet: Pierwszy trening Stali Mielec

fot. archiwum

Jedenaście siatkarek Stali Mielec spotkało się na pierwszym treningu. Być może dołączy do nich jeszcze jedna zawodniczka. - Budujemy nowy zespół stąd zaczynamy wcześniej niż inne drużyny - tłumaczył Rafał Prus, nowy szkoleniowiec siatkarek Stali.

Z drużyną trenowały również Paulina Peret i Ewelina Ryznar. Pierwsza to wychowanka Stali, która w ostatnim sezonie była wypożyczona do Szóstki Biłgoraj. Ostatnio zainteresowana jej pozyskaniem jest Siarka Tarnobrzeg. W Siarce z kolei grała ostatnio Ewelina Ryznar.

Zobaczymy jak będzie się nasza współpraca układać – powiedział Prus.Na razie zbyt wcześnie by mówić o uzupełnieniu kadry. Dajmy czas innym zespołom. Mamy na razie jedenaście zawodniczek, jak inni uzupełnią drużyny, może do nas dołączy jeszcze dwunasta dziewczyna – podsumował trener Rafał Prus.

Trenerzy nie forsowali swoich zawodniczek na pierwszych zajęciach. Trening ograniczył się do biegów oraz ćwiczeń z płotkami. Mielczanki na własnych obiektach będą trenować do 15 sierpnia, a 28 sierpnia wyjeżdżają na obóz do Kielnarowej.Późniejsze treningi będą uzależnione od turniejów, których przyjdzie nam grać – dodał Prus, któremu pomagać będzie Tomasz Kamuda. Były siatkarz Resovii czuł się wyśmienicie na stadionie Stali, bo pierwsze kroki w sporcie stawiał właśnie w Mielcu, skąd pochodzi.

* Autorem tekstu jest Tomasz Leyko (nowiny24.pl)

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved