Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Nie będzie transmisji z piątkowego sparingu reprezentacji

Nie będzie transmisji z piątkowego sparingu reprezentacji

fot. archiwum

W piątek polscy siatkarze rozegrają w Bełchatowie bardzo ciekawie zapowiadający się mecz towarzyski z Bułgarami. Niestety telewizja Polsat nie pokaże tego spotkania! Na przeszkodzie stanął turniej Grand Prix w Kielcach i... Daniel Castellani.

Polacy zagrają oficjalny mecz z Bułgarami w piątek. Tego dnia Polsat będzie transmitował spotkania Grand Prix siatkarek w Kielcach i nie ma technicznych możliwości przeprowadzenia relacji z obu miast. – Zwróciliśmy się z prośbą o przesunięcie oficjalnego meczu z piątku na czwartek, zwłaszcza, że w czwartek oba zespoły i tak się spotkają, tyle że w spotkaniu sparingowym. Niestety, tego wariantu nie udało się przeforsować – mówi Jerzy Mielewski z Polsatu.

Na przesunięcie oficjalnego spotkania z piątku na czwartek nie zgodził się Daniel Castellani. Jakie były argumenty Argentyńczyka? Selekcjoner, który przeciwko Bułgarom po raz pierwszy wystawi najsilniejszy skład z Sebastianem Świderskim, Danielem Plińskim, Pawłem Zagumnym i Piotrem Gruszką, woli rozegrać z bardzo silnymi Bułgarami najpierw mecz nieoficjalny. Chce sprawdzić jak spisze się drużyna grająca po raz pierwszy w tym roku w takim zestawieniu. Argumenty Castellaniego są racjonalne, szkoda tylko, że ucierpią na tym kibice, którzy nie obejrzą spotkania wicemistrzów świata z brązowymi medalistami ostatniego mundialu. Dodajmy, że w sobotę oba zespoły rozegrają jeszcze jeden nieoficjalny sparing.

źródło: supervolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved