Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Finał GP Opolszczyzny coraz bliżej

Finał GP Opolszczyzny coraz bliżej

fot. archiwum

Na basenie w Suchym Borze rozegrano kolejny turniej o Grand Prix Opolszczyzny w siatkówce plażowej. Była to szósta, przedostatnia eliminacja finału, który zostanie rozegrany w weekend 8-9 sierpnia także w Suchym Borze.

Awans do finału GP Opolszczyzny wywalczy osiem najlepszych par kobiecych i 12 męskich.

W sobotnich zawodach wystąpiło po siedem par żeńskich i męskich. – Choć nie było wielu zespołów, poziom rywalizacji był bardzo wysoki – komentował zadowolony z przebiegu turnieju Józef Gliński , sędzia i organizator imprezy.

Na pierwszym stopniu podium w rywalizacji kobiet stanęła para Marta Jonak i Małgorzata Ślęzak (Opole/Trzebnica), która w finale pokonała 2:1 opolanki Joannę Moczko i Joannę Jurczyk . Trzecie miejsce przypadło z kolei Dominice Krupie i Joannie Lizner (Opole/Kędzierzyn-Koźle).W rywalizacji mężczyzn natomiast nastąpiła powtórka finału z poprzedniego tygodnia. Podobnie jak siedem dni wcześniej zwyciężył duet opolsko-nyski Jędrzej Brożyniak/Bartosz Dzikowicz , który pokonał kędzierzynian Dariusza Baradzieja i Tomasza Michalaka . Trzecia lokata przypadła Michałowi Karaudzie i Romanowi Andrysowi z Wrocławia. Uczestnikom turnieju pozostała już tylko jedna okazja, by powalczyć o udział w turnieju finałowym. Ostatnia eliminacja zostanie rozegrana już za tydzień, również na basenie w Suchym Borze.

 

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved