Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > W Grand Prix tym razem górą goście ze stolicy

W Grand Prix tym razem górą goście ze stolicy

fot. archiwum

Sebastian Dryński i Przemysław Kowalczyk z Warszawy okazali się bezkonkurencyjni w czwartym turnieju Grand Prix rozegranym w Topornii. W klasyfikacji generalnej sklasyfikowanych jest już 33 zawodników. Siatkarze za tydzień spotkają się w Radomiu.

Dotychczas o miano najlepszych w poszczególnych turniejach cyklu walczyli Damian Słomka i Sebastian Sobczak z Michałem Korycińskim i Sylwestrem Jankiem. Tym razem jednak górą nie byli ani jedni (ci pierwsi uczestniczą w turnieju MP) ani drudzy, tylko goście z Warszawy.

Do zmagań przystąpiło dzisiaj 14 par. Zawodnicy walczyli systemem brazylijskim rozgrywając jednego seta do 21. W meczach finałowych grali do dwóch wygranych partii. I tak w decydującym o zwycięstwie pojedynku duet ze stolicy pokonał 2:1 Korycińskiego i Janka. Na trzecim miejscu zmagania zakończyli bracia Jakub i Michał Buccy.

W klasyfikacji generalnej prowadzą Janek z Korycińskim – po 170 pkt. Na drugim miejscu plasują się Słomka z Sobczakiem (100 pkt.). Kolejne miejsca zajmują B. Kiernoz i B. Koryciński, J. Bucki, D. Górski, M. Bucki, K. Gutkowski.Na boiskach w Toporni rywalizowały także panie. Zwyciężyła para Maria Wysolińska/Karolina Sposób (Łódź), która w finale pokonała 2:1 (7:15, 15:12, 15:9) duet z Pionek – Patrycję Bąk i Agatę Kunecką. Dyplomy i nagrody dla najlepszych wręczał z ramienia współorganizatora imprezy dyrektor Domu Kultury w Przysusze Mirosław Pilipczuk.

źródło: RadomSport.pl, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved