Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Murilo Endres: Rosja jest zawsze trudnym przeciwnikiem

Murilo Endres: Rosja jest zawsze trudnym przeciwnikiem

fot. archiwum

W półfinale pomiędzy ekipami Rosji i Brazylii miały być ogromne emocje, tymczasem mecz zakończył się już po trzech setach. Rosjanie zaprezentowali się poniżej swoich możliwości, a rezultat spotkania doskonale ilustruje przebieg meczu .

W rozmowie ze „Strefą Siatkówki" Murilo Endres przyznał, że nawet jego zespół spodziewał się pięciosetowej walki o awans do ścisłego finału belgradzkiego turnieju.

Czy spodziewaliście się tak łatwej przeprawy z Rosją? Jakie są twoje oczekiwania przed jutrzejszym finałem? Bardzo możliwe, że waszym przeciwnikiem będzie Serbia, czyli staniecie jutro do walki o zwycięstwo przy dopingu 20.000 kibiców…

Murilo Endres : – Jak w 2005 roku. Rosja zawsze jest trudnym przeciwnikiem. Spodziewaliśmy się walki w tie-break’u, ale na nasze szczęście, nie wiem dokładnie dlaczego, udało się nam pokonać Rosję w trzech setach. Na pewno graliśmy nie odstępując rywali na krok. Nie jesteśmy przyzwyczajeni do takiego rozstrzygnięcia naszych spotkań z Rosją, ale myślę, że po prostu zagraliśmy dziś lepsze spotkanie od naszych przeciwników. Teraz czujemy się podekscytowani przed jutrzejszym finałem .

W dzisiejszym spotkaniu Rosja nie miała przed wami żadnych tajemnic. To zasługa doskonałej pracy waszego zaplecza?Nie ma w tym żadnej magii ani tajemnicy. Mamy świetny sztab szkoleniowy i korzystamy z bardzo dobrych programów statystycznych. Nasza statystyk jest naprawdę świetnym fachowcem. Ona pracuje z nami już od ponad dziesięciu lat, znamy się dobrze i rozumiemy sie doskonale. Nasi trenerzy znakomicie pracują na tym turnieju. Musimy się zregenerować i zobaczymy, co stanie się jutro .

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved