Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Marta Siwka wraca do Gedanii

Marta Siwka wraca do Gedanii

fot. archiwum

Gedania Żukowo rozpoczęła budowę nowej drużyny dopiero po tym, jak rozliczyła się z byłymi siatkarkami. Jako pierwsza nową umowę podpisała libero Marta Siwka, która wraca z wypożyczenia do pierwszoligowego Piasta Szczecin.

Jesteśmy jednym z trzech klubów w Polsce, który rozliczył się z siatkarkami za poprzedni sezon co do złotówki – mówi prezes Zdzisław Stankiewicz.Dzięki temu potwierdzamy wiarygodność, a do Gedanii ustawiła się już kolejka zawodniczek, które chcą u nas grać.

Na razie jedyną nową siatkarką jest wychowanka Gedanii – Marta Siwka. Była reprezentacyjna libero wraca z wypożyczenia do I-ligowego Piasta Szczecin. Poza nią w składzie są jeszcze dwie zawodniczki, które jako jedyne nie opuściły klubu po poprzednim sezonie – Aleksandra Pasznik i Aleksandra Szymańska.

W nowym sezonie trenerem zespołu nadal będzie Grzegorz Wróbel, który niedawno, wspólnie z Rafałem Błaszczykiem, doprowadził polskie siatkarki do brązowego medalu uniwersjady. – Mamy dużo czasu, aby skompletować skład – mówi Stankiewicz. – Zależy nam na młodych, żądnych gry zawodniczkach, które będą się chciały u nas wypromować.źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved