Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Łukasz Żygadło: Mam żal do Castellaniego

Łukasz Żygadło: Mam żal do Castellaniego

fot. archiwum

- Do dzisiaj nie otrzymałem od Daniela Castellaniego odpowiedzi, dlaczego jako jedyny zawodnik, który reprezentował Polskę w ubiegłym roku, nie zostałem powołany do kadry - powiedział Łukasz Żygadło w studio Polsatu Sport.

Trener nawet ze mną nie zamienił jednego zdania. Trochę mi żal, że nie dał mi szansy choćby pokazać się na zgrupowaniu kadry – przyznał Żygadło.

Według mnie Castellani popełnia błąd, gdyż nie stać na to, żeby rezygnować z doświadczonych graczy. Nawet stawiając na młodych nie powinno zapominać się o tych, którzy nie raz sprawdzili się w reprezentacji – skomentował wypowiedź Żygadły Ireneusz Mazur.Przecież Łukasz w sytuacji słabszej gry Pawła Zagumnego dobrze grał w trudnych momentach na poprzednich mistrzostwach Europy. Trzeba pamiętać, że Łukasz gra we Włoszech w najlepszym klubie Europy u boku samego Nicoli Grbicia.

Można było przynajmniej zaprosić Łukasza do szerokiej kadry i sprawdzić jego dyspozycję. Jeśli byłby słabszy od Łomacza i Woickiego nikt by nie miał do nikogo ani żalu ani pretensji. Mam jednak nadzieję, że Castelani da mu jeszcze szansę. Łukasz ma dopiero 30 lat, a dla rozgrywającego to przecież najlepszy wiek – podsumował Mazur.źródło: Polsat Sport, supervolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved