Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > „Złotka” już w Kielcach

„Złotka” już w Kielcach

fot. archiwum

Jeszcze tylko tydzień dzieli nas od największej żeńskiej siatkarskiej imprezy, jaka w tym roku odbędzie się w Kielcach - World Grand Prix. Reprezentacja Polski już w dzisiejszym dniu spotka się w Kielcach. Wizyta zacznie się od promocji drużyny oraz od spotkania z kibicami.

W dalszym ciągu można kupować bilety. W Kielcach w czterech punktach: w salonach Empiku przy ul. Warszawskiej 5 i Świętokrzyskiej 20 (galeria Echo), w sklepie MediaMarkt przy Radomskiej 8 oraz w Polskim Biurze Podróży przy Sienkiewicza 26. Od poniedziałku codziennie w godz. 10-18 prowadzona też będzie sprzedaż w kasach hali przy ul. Bocznej.

Ceny wejściówek mieszczą się w granicach 40-80 zł. Najmniej trzeba zapłacić za górne części sektorów bocznych A, C, D i F (40 zł), nieco więcej za miejsca na płycie (50 zł) i bliżej środka hali (60 zł), a najdroższe są te w centralnym sektorze E i VIP (po 80 zł).

Reprezentacja Jerzego Matlaka do Kielc przyjedzie już w sobotę (pozostałe ekipy zjawią się 28 lipca). Tego samego dnia między godziną 16 a 17 "złotka" udadzą się do galerii Echo przy ul. Świętokrzyskiej. Tam w pubie Arizona rozdawać będą autografy, gadżety reprezentacji, będzie też można zrobić wspólne zdjęcia. Przypomnijmy, że w Kielcach nie zjawi się kontuzjowana liderka kadry Katarzyna Skowrońska . Atakująca włoskiego Scavolini Pesaro leczy ścięgna achillesa.Do rozpoczęcia imprezy Polki zaplanowane mają codziennie treningi w hali przy ul. Bocznej. W piątek w dniu rozpoczęcia turnieju od godz. 13.30 na ulicy Sienkiewicza koło dworca PKP rozpocznie się specjalna parada dla kibiców z udziałem grup tanecznych. Prowadzić ją będzie znana dziennikarka i prezenterka TVP Katarzyna Dowbor . Później o godz. 16.30 biało-czerwone na rozpoczęcie imprezy zmierzą się z Tajlandią, a o godz. 19 Japonia z Holandią. W sobotę o godz. 16.30 Polki zagrają z Holandią, a w niedzielę o tej samej porze z Japonią.

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved