Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Joanna Kaczor jedną nogą w Piacenzie

Joanna Kaczor jedną nogą w Piacenzie

fot. archiwum

Joanna Kaczor jest bliska podpisania kontraktu z Rebecchi Lupa Piacenza. - Klub chce mieć Asię w składzie, ona też jest zainteresowana grą w zespole Giovanniego Caprary. Teraz dogadujemy tylko warunki finansowe - mówi Andrzej Grzyb.

Kaczor , która poprzedni sezon spędziła w Muszyniance, głównie na ławce rezerwowych, latem miała kilka ciekawych ofert, między innymi z Korei, Turcji, Rosji, Włoch i polskich klubów. Wszystko wskazuje na to, że ostatecznie reprezentantka Polski, która tak dobrze spisała się w ostatnich meczach biało-czerwonych wyląduje w Rebecchi Lupa Piacenza.

Klub, który w poprzednim sezonie wywalczył awans do Serie A1 ligi włoskiej poprowadzi słynny Giovanni Caprara , były szkoleniowiec reprezentacji Rosji. Działacze Rebechci Lupa mają ambitne plany i dokonali kilku ciekawych transferów. Jednym z nich ma być pozyskanie Joanny Kaczor .

Do wczoraj czekaliśmy na odpowiedź z Turk Telecom Ankara, który także był zainteresowany polską atakującą. Turcy się nie odezwali, a Piacenza bardzo chce mieć Polkę w składzie. Aśka także jest zainteresowana grą w najlepszej lidze Europy. Pozostały nam do uzgodnienia warunki finansowe. Jeśli się dogadamy, w przyszłym tygodniu transfer powinien zostać sfinalizowany – mówi Andrzej Grzyb .

źródło: supervolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved