Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Turniej o Puchar Burmistrza Pyrzyc

Turniej o Puchar Burmistrza Pyrzyc

fot. archiwum

W najbliższą sobotę, 25 lipca, w pod pyrzyckim Giżynie (malowniczo położona miejscowość miedzy Jeziorami Będgoszcz i Miedwie ) już po raz piętnasty odbędzie się Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Burmistrza Pyrzyc, Kazimierza Lipińskiego.

Tradycyjnie zmagania 6-osobowych zespołów męskich odbędą się na plenerowym boisku posesji rodziny Malinowskich. Nie kto inny właśnie, jak senior rodu – Michał Malinowski, zaszczepił wśród lokalnej społeczności zamiłowanie do siatkówki. Dzisiaj można śmiało powiedzieć, że w liczącym niewiele ponad 200 mieszkańców GiżyniW sobotnim turnieju wystąpi sześć drużyn, a reprezentować one będą pięć gmin. Zagrają siatkarze z Kołbacza, Binowa (gm. Stare Czarnowo), Grędźca (gm. Warnice), Piaseczna (gm. Banie), Backera – OBR (największego zakładu Pyrzyc) oraz miejscowy „Miedziaka".

Zawody rozpoczną się o godz. 10:00 meczami eliminacyjnymi. Siatkarski maraton zakończy się pojedynkiem zwycięzców półfinałów, w których wcześniej zmierzą się „na krzyż" mistrzowie i wicemistrzowie grup. Pucharami zostaną obdarowane wszystkie ekipy biorące udział w rozgrywkach.

źródło: ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska, siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved