Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Poznaliśmy decyzję w sprawie stanu zdrowia Michała Winiarskiego

Poznaliśmy decyzję w sprawie stanu zdrowia Michała Winiarskiego

fot. archiwum

Michał Winiarski na pewno nie zagra w reprezentacji Polski w kwalifikacjach Mistrzostw Świata 2010 i w Mistrzostwach Europy. Najlepszy polski przyjmujący najprawdopodobniej będzie musiał przejść operację barku.

Najprawdopodobniej Michał będzie miał zabieg – mówił Wirtualnej Polsce przed 14 Ryszard Bosek, menedżer zawodnika. – Czy na pewno jest to konieczne dowiemy się po tej godzinie – dodawał.

Jak wiadomo operacja kontuzjowanego barku wykluczałaby Winiarskiego z eliminacji MŚ i wrześniowych ME w Turcji. I niestety ten scenariusz się potwierdził. – Michał będzie miał zabieg – poinformował Ryszard Bosek, kiedy już dowiedział się, czy będzie on konieczny.

Potwierdził się więc czarny scenariusz dla reprezentacji Polski – w najważniejszych imprezach tego roku zagramy nie tylko bez Mariusza Wlazłego, ale też bez Winiarskiego.Tymczasem reprezentacja Polski szykuje się do gdyńskiego turnieju na zgrupowaniu w Bełchatowie. Trener ma już tu do dyspozycji grupę doświadczonych siatkarzy (Gruszka, Pliński, Zagumny, Świderski, Gacek), która nie brała udziału w Lidze Światowej.

źródło: Super Express, wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved