Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Milena Sadurek wciąż nie wie, gdzie zagra w przyszłym sezonie

Milena Sadurek wciąż nie wie, gdzie zagra w przyszłym sezonie

fot. archiwum

Milena Sadurek jest jedną z niewielu reprezentantek Polski, która nie podpisała umowy na kolejny sezon.  Rozgrywająca reprezentacji Polski prawdopodobnie nie zagra w Olympiakosie Pireus, jest natomiast bliska podpisania umowy z Dynamem Kaliningrad.

Poprzedni sezon Milena Sadurek spędziła w Pile, ale PTPS nie ma pieniędzy żeby utrzymać tak dobrą zawodniczkę. Niestety, na Sadurek nie stać także Olympiakosu Pireus, który bardzo chciał zakontraktować polską siatkarkę.

Dostałem od Greków informację, że chyba będą musieli zrezygnować z transferu, bo nie stać ich na tak dobrą zawodniczkę – mówi portalowi supervolley.pl menedżer Andrzej Grzyb.Bardzo chcieli mieć Milenę u siebie, ale także ich dotknął kryzys finansowy.

Nie wiadomo także czy do skutku dojdzie transfer Sadurek do Dynama. – Rosyjski klub nie ma jeszcze potwierdzonego budżetu, dlatego wstrzymuje się z podjęciem decyzji – mówi Grzyb.Milena Sadurek jest jedną z niewielu reprezentantek Polski, która nie podpisała umowy na kolejny sezon i jak najszybciej chciałaby sfinalizowania rozmów z Dynamem.

 

źródło: supervolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved