Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Juniorki napiszą wypracowania

Juniorki napiszą wypracowania

fot. archiwum

Reprezentantki Polski na mistrzostwa świata juniorek w Meksyku napiszą wypracowanie na temat dlaczego przegrały mecz z zespołem USA. Taką decyzję podjął trener Zbigniew Krzyżanowski. Jego podopieczne doznały porażki 2:3.

Grały bardzo nierówno, popełniły w całym spotkaniu 35 błędów (18 USA) i w analizie statystyk ten element zadecydował o zwycięstwie Amerykanek. W bloku Polki były lepsze 16:13. Nie ustępowały rywalkom w ataku.

Kiedyś gdy pracowałem w Nike Węgrów kazałem czasem pisać zawodniczkom na temat dlaczego mecz został przegrany – powiedział trener Zbigniew Krzyżanowski.W reprezentacji tej metody jeszcze nie stosowałem. Zespół zrobi to anonimowo.

Trener Krzyżanowski na pytanie dlaczego mecz został przegrany odpowiedział: – Gra się tak jak przeciwnik pozwala. Amerykanki były lepsze, przede wszystkim bardziej zdeterminowane i zaangażowane w walkę. Tego nam zabrakło. Próbowaliśmy w trakcie meczu wyzwolić u zawodniczek agresję, ale one nie wiedziały o co nam chodzi.Więcej w serwisie lsk.net.pl

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved