Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Przyjechali z daleka i zdobyli plażę

Przyjechali z daleka i zdobyli plażę

fot. archiwum

Goście z Kędzierzyna, Marcin Kapuśniak i Damian Broj, zwyciężyli w kolejnym turnieju siatkówki plażowej z cyklu Ziaja Cup. Z kolei w imprezie z cyklu Nestea Cup nie ma mocnych na parę Stanisław Wawrzyńczyk/Mateusz Zarudzki.

Turnieje siatkówki plażowej na sopockiej plaży cieszą się rosnącą popularnością. W ostatnich zawodach wzięło udział aż 55 par – 36 w kategorii Open i 19 w turnieju dla młodzieży. W kategorii open z cyklu Ziaja Cup o dużą niespodziankę postarali się goście z Kędzierzyna Marcin Kapuśniak i Damian Broj, którzy w finale pokonali faworyzowaną parę Piotr Wrzosek/Kamil Szlejter. Na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej znajduje się para młodych zawodników Wawrzyńczyk/Zarudzki oraz Wrzosek. Za dwa tygodnie odbędzie się turniej decydujący o klasyfikacji końcowej.

Wawrzyńczyk i Zarudzki odpadnięcie w półfinale turnieju Open powetowali sobie w Nestea Cup. W rywalizacji młodzieży nie ma na nich mocnych. Rywale zmieniają partnerów, meczową taktykę, ale te wysiłki nie przynoszą rezultatów. Gdyńska para demoluje kolejnych przeciwników nie dając cienia szans na końcowy sukces.

Wyniki Ziaja Cup:Półfinały:
Wrzosek/Szlejter – Wawrzyńczyk/Zarudzki 21:12
Kapuśniak/Broj – Dziura/Idzi 21:18

Finał:
Kapuśniak/Broj – Wrzosek/Szlejter 21:18

Wyniki Nestea Cup:

Półfinały:
Purtak/Chabowski- Wensław/Gut 21:13
Zarudzki/Wawrzyńczyk – Szymczak/Papke 21:12

Finał:
Zarudzki/Wawrzyńczyk – Purtak/Chabowski 21:13

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę