Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Kłopotów finansowych Panathinaikosu Ateny ciąg dalszy

Kłopotów finansowych Panathinaikosu Ateny ciąg dalszy

fot. archiwum

Sekcja siatkówki mężczyzn Panathinaikosu Ateny znalazła się w poważnych tarapatach finansowych. Wiadomo już, że nie obejdzie się bez cięć w tegorocznym budżecie. Działacze Zielonych Koniczynek szukają więc oszczędności.

Szefowie Panathinaikosu zaproponowali już zagranicznym zawodnikom obniżenie zarobków. Włodarze klubu mają za sobą pierwsze rozmowy z menedżerami siatkarzy.

W maju z AZS-u Olsztyn do ateńskiego zespołu przeniósł się rozgrywający Paweł Zagumny . Jak twierdzą media w Helladzie, w negocjacjach z naszym rodakiem w sprawie nowych warunków umowy pojawił się problem. Polak chce otrzymać podobno gwarancje, że jeśli teraz zgodziłby się na redukcję poborów, to w przyszłości nie pojawią się kolejne kłopoty z wypłatą zaakceptowanego przez niego wynagrodzenia.

Jednak Grekom o wiele trudniej prowadzi się ponoć rozmowy z agentem, reprezentującym Guillaume’a Samicę (z tym samym menedżerem związany jest Sean Rooney, który zdecydował się już odejść z Zielonych Koniczynek).Z dobrze poinformowanych źródeł wiadomo też, że kolumbijski atakujący Liberman Agamez wstępnie zaakceptował pozostanie w Atenach, pomimo zmniejszenia wynagrodzenia w tym roku. Jednak oczekuje on, że w przyszłym sezonie, kiedy sytuacja finansowa w klubie poprawi się, jego pobory zostaną ponownie zwiększone i to jeszcze w taki sposób, aby zrekompensować obecną redukcję zarobków.

Należy wspomnieć, iż również greckich siatkarzy, występujących w Panathinaikosie nie ominą negocjacje w sprawie obniżenia zarobków.

Siatkarze Zielonych Koniczynek będą rywalami Jastrzębskiego Węgla w najbliższej edycji fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Autor: Wojciech Święch

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę