Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Joanna Kaczor: Zależało nam na wygranej

Joanna Kaczor: Zależało nam na wygranej

fot. archiwum

Siatkarki reprezentacji Polski w ostatnim dniu turnieju kwalifikacyjnego w Rzeszowie uległy Turczynkom 1:3 i z 2. miejsca w grupie awansowały do mistrzostw Świata. - Zależało nam, aby wygrać to spotkanie - mówiła po mecz, nasza atakująca, Joanna Kaczor.

N iestety nie udało się zając pierwszego miejsca w kwalifikacjach. Na drodze do zwycięstwa stanęły Turczynki. Jak może Pani skomentować ten ostatni mecz rzeszowskiego turnieju?

Joanna Kaczor : – Myślę, że to było zupełnie inne spotkanie niż te dwa poprzednie. Na pewno zależało nam na tym, żeby zwyciężyć w tym spotkaniu! Niestety nie udało się, chociaż było naprawdę bardzo blisko piątego seta. Trochę za dużo własnych błędów, gdyby było ich nieco mniej to mogłoby być lepiej .

Za Wami pierwszy ważny turniej po zmianie selekcjonera. Pierwsza „gra o coś". Jak może Pani podsumować  zakończone zawody?

Cieszymy się z kwalifikacji. Myślę, że musimy wyciągnąć pewne konsekwencje z tego turnieju. Na pewno obejrzeć jeszcze raz mecze, które tu rozegrałyśmy. Trenować i poprawić elementy, które jeszcze szwankują.Przed wami już  niedługo kolejna ważna impreza –  Mistrzostwa Europy. Jak będą  wyglądać najbliższe miesiące kadry?

– Myślę, że o to lepiej zapytać  trenera. Na pewno czeka nas Grand Prix, turniej w Weronie także sporo będzie tego grania. Ważny będzie również taki zwykły trening .

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved