Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Aleksandra Jagieło: Cel został osiągniety

Aleksandra Jagieło: Cel został osiągniety

fot. archiwum

Nasz cel został osiągnięty! Awansowałyśmy i to jest dla nas najważniejsze w tym sezonie - tak podsumowała zakończone w Rzeszowie kwalifikacje do mistrzostwa Świata, przyjmująca MKS Muszynianki Fakro Muszyna i reprezentacji Polski, Aleksandra Jagieło.

Pomimo porażki pokazałyście bardzo ambitną walkę. Niestety nie udało się  wygrać. Jak może podsumować  Pani to spotkanie?  Czego zabrakło Wam w tym meczu?

Aleksandra Jagieło: – Tak teraz na gorąco mogę na pewno powiedzieć, że miałyśmy problem z przyjęciem i chyba to był główny powód. Rozgrywająca nie mogły grać środkiem. Grało się naprawdę ciężko bo zespół z Turcji prezentował bardzo dobry poziom, popełniał mało błędów. Za każdym razem jednak jak je przycisnęłyśmy to i im zdarzały się pomyłki. Troszkę większa agresja z naszej strony, mniej błędów i może byśmy wygrały to spotkanie.

Niewątpliwie celem był  awans do Mistrzostw Świata w Japonii. Patrząc na turniej cel został  osiągnięty. Jak może pani teraz ocenić  rozegrane w Rzeszowie kwalifikacje?

– Cel został osiągnięty. Awansowałyśmy i to jest najważniejsze w tym sezonie. Teraz będziemy się przygotowywać do kolejnego etapu czyli Mistrzostwa Europy.

Czy teraz będzie chwila czasu na odpoczynek przed kolejnymi turniejami?

Teraz mamy pięć dni wolnego, ale już w sobotę spotykamy się w Kielcach. Później przed nami turniej Grand Prix i Mistrzostwa Europy .

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved