Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Superrezerwowa Maj

Superrezerwowa Maj

fot. archiwum

Pojawiła się na boisku w bardzo ważnym momencie trzeciego seta meczu z Francją. Tylko po to, by wzmocnić naszą obronę. Po chwili obroniła bardzo mocny atak rywalek i Polki wygrały cały mecz. - Myślę, że od tego jestem - mówi Paulina Maj.

W dzisiejszym meczu nie pograłaś zbyt wiele, lecz gdy już weszłaś na boisko, podbiłaś bardzo ważną piłkę, kiedy to Francja miała setbola i w dużej mierze dzięki tej obronie wygrałyście w trzech setach.

Paulina Maj:Myślę, że od tego jestem, że jak wchodzę na boisko to mam zrobić coś pożytecznego dla drużyny. Fajnie, że akurat w takim momencie mi się udało.

Jak ocenisz grę swoich koleżanek dzisiaj?Zagrałyśmy dobre spotkanie. Jak wyeliminujemy jeszcze swoje błędy to będzie już o wiele lepiej, ale cieszy, że wczoraj był słaby mecz, dzisiaj lepszy i mam nadzieję, że jutro będzie jeszcze lepiej.

Jutro mecz z Turcją, która z bardzo dobrej strony pokazała się wczoraj i dziś. Szczególnie świetnie spisuje się atakująca Neslihan Darnel.

Tak, wiadomo, że Turczynki to bardzo dobry zespół. Również mają już awans w kieszeni, będą grać spokojniej, ale na pewno nie odpuszczą tego meczu. Co do tej zawodniczki to owszem jest to bardzo dobra zawodniczka, lecz wydaje mi się, że jak odpowiednio ustawimy „pod nią" blok to będzie dobrze.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata, reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved