Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paweł Woicki: W Resovii nie było rywalizacji

Paweł Woicki: W Resovii nie było rywalizacji

fot. archiwum

- Zakończyłem przygodę z Resovią i dopóki Travica będzie w Rzeszowie, nie widzę dla siebie miejsca w tym zespole - mówi Super Volleyowi Paweł Woicki. Rozgrywający reprezentacji Polski nie szczędzi krytyki szkoleniowcowi rzeszowskiego klubu.

Jeśli ktoś interesował się grą Resovii w minionym sezonie to widział, że rywalizacji tam nie ma i nie będzie – mówi Paweł Woicki.Trener przyszedł i dostał gotową drużynę. Miał dwóch rozgrywających i nie sprawdzał, który jest lepszy, a który gorszy, tylko stawiał na Ivana Ilicia. Ja byłem rezerwowym i gdyby nie jego kontuzja, to przesiedziałbym cały sezon na ławce.

Prawda jest taka, że od pierwszego treningu – na który przyjechałem, rezygnując z urlopu – zostałem odesłany do treningów z drugą szóstką. Teraz trener Travica sprowadził rozgrywającego, który będzie realizował jego taktykę. Trudno było się więc spodziewać, żeby dokonywał w trakcie meczów zmian na tej pozycji. Pierwsza część minionego sezonu pokazała, że mimo raz lepszej, raz gorszej gry Ivan Ilić nie był zmieniany. Nie bałem się rywalizacji, ale u trenera Travicy nie ma takiego pojęcia. Jest pierwsza szóstka i druga. I tyle na ten temat.

Już w listopadzie wiedziałem, że muszę zmienić klub, bo jeśli trener zostanie, to nie ma tam miejsca dla mnie. Życzę Resovii wszystkiego dobrego zwłaszcza w Lidze Mistrzów, gdzie mają bardzo duże szanse na osiągnięcie sukcesu. Swoją przygodę z tym klubem zakończyłem i dopóki trener Travica będzie w Rzeszowie, ja nie widzę dla siebie miejsca w tym zespole. 

źródło: supervolley.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved