Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > WT w Moskwie: Samba w stolicy Rosji

WT w Moskwie: Samba w stolicy Rosji

fot. archiwum

W zakończonym dziś turnieju z cyklu World Tour w Moskwie triumfowały Juliana i Larisa, które w finale pokonały swoje rodaczki Renatę i Leao 2:0 (21:18, 21:19). To już trzeci wygrany przez utytułowane Brazylijki WT w tym sezonie.

Tym samym był to już czwarty tytuł Juliany i Larissy zdobyty w Rosji. Wcześniej brazylijki wygrywały w latach 2005-2007 w Sankt Petersburgu. Dzisiejszym zwycięstwem "kanarkowe" zamazały też przykre wspomnienie z dwóch ostatnich tygodni, kiedy to zarówno w Norwegii jak i Szwajcarii Juliana i Larissa przegrały finał.

Przede wszystkim to wspaniałe uczucie powrócić na najwyższy stopień podium. Ostatnie dwa tygodnie były dla nas bardzo rozczarowujące. Grałyśmy wystarczająco dobrze żeby wygrywać, ale w decydujących meczach się nie udawało. – powiedziała Juliana.

Larissa była z kolei zachwycona czwartym z rzędu zwycięstwem w rosyjskim Wolrd Tourze: – Juliana i ja naprawdę świetnie się bawiłyśmy grając przed rosyjską publicznością. Fani z tego kraju bardzo nas wspierali. Lubiłyśmy grać w tak historycznym miejscu jak Sankt Petersburg, a teraz jesteśmy podekscytowane zwycięstwem w stolicy Rosji. 

 

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved