Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Długi Piasta w sądzie?

Długi Piasta w sądzie?

fot. archiwum

Problemy szczecińskiego Piasta tak szybko się nie skończą. Klub wciąż zalega z dwoma wypłatami wobec zawodniczek jak i byłego szkoleniowca - Marka Mierzwińskiego. Szkoleniowiec bezwzględnie zamierza wyegzekwować zaległe należności.

Trener oświadczył, że jeśli klub nie wywiąże się ze swoich zobowiązań jego prawnik skieruje sprawę do sądu. Pomoc prawniczą obiecał również swoim byłym podopiecznym z Piasta.

Ostatnią wypłatę otrzymałem w marcu, następną dostanę we wrześniu. Pół roku bez pensji. Chyba nikt nie zazdrości mi tej sytuacji – żalił się Mierzwiński. Prezes Płuciennik kontrował z kolei, że zespół zaprzestał treningów już w kwietniu, a kontakty były podpisane do końca maja.

Nie ma wątpliwości, że nasz zespół był profesjonalny. Decyzja o tym, że zaprzestajemy treningów, nie należała ani do mnie, ani do zawodniczek, tylko do prezesa, który nie ma prawa używać takiego argumentu – mówił szkoleniowiec. Mimo to zawodniczki Piasta do końca maja czekały na rozwiązanie patowej sytuacji klubu. W tym czasie między innymi wzięły udział w szczecińskich turniejach towarzyskich w hali Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Szczecińskiego.źródło: ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet, inne

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved