Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jaqueline zagra w polskiej lidze?

Jaqueline zagra w polskiej lidze?

fot. archiwum

Drużyna siatkarek MKS Dąbrowa Górnicza, która nieoczekiwanie dostała "dziką kartę" do udziału w Lidze Mistrzyń, niebawem zyska nowego, strategicznego sponsora - czytamy w dzienniku "Sport". To pozwoli im także na wzmocnienia kadrowe.

Działacze klubu zwrócili się do Andrzeja Grzyba , znanego menedżera, o znalezienie dobrej siatkarki. Dziennikarze "Sportu" nie wykluczają nawet sprowadzenia 25-letniej brazylijskiej przyjmującej Jaqueline Carvalho , która wyróżnia się nie tylko umiejętnościami, ale również urodą.

Sprowadzenie brazylijskiej gwiazdy do Polski będzie jednak bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe. Nie chodzi tutaj nawet o względy finansowe, a osobiste. Przed rozpoczęciem sezonu 2009/2010 Jaqueline wraz ze swoim narzeczonym Murilo Endresem , także reprezentantem Brazylii w siatkówce, postanowili znaleźć kluby w jednym mieście, by więcej czasu spędzać razem. Znaleźli taki w swoim ojczystym kraju. "Jaque" podpisała kontrakt z Osasco, Murilo rozwiązał podpisany zaledwie kilka tygodni wcześniej kontrakt z Lube Banca Macerata i związał się z Fiesp SESI.

Trudno przypuszczać, by nawet bardzo atrakcyjna finansowo oferta z Dąbrowy Górniczej była w stanie przekonać Jaqueline do ponownego rozstania z narzeczonym. Ale wyrażając zainteresowanie taką zawodniczką MKS daje sygnał, że zamierza sprowadzić do siebie prawdziwą gwiazdę.Więcej szczegółów w "Sporcie"

 

źródło: onet.pl, Sport, wp.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved