Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > I edycja Pucharu Zarządu Głównego AZS – dzień drugi

I edycja Pucharu Zarządu Głównego AZS – dzień drugi

fot. archiwum

Za nami drugi dzień walki o Puchar Zarządu Głównego AZS w siatkówce plażowej. Po długich godzinach rozgrywek udało sie wyłonić pary półfinałowe turnieju. Ruszyła także rywalizacja o puchar par mieszanych, do której zgłosiło się aż 56 par.

Ostatniego dnia do walki o finał staną wśród kobiet: Aleksandra Goździewicz i Aleksandra Theis (AWFiS Gdańsk, Politechnika Gdańska), Marta Słodnik i Agata Łaz (absolwentki), Martyna Rabenda i Maja Nowicka (SGGW Warszawa) oraz Aleksandra Filip i Agnieszka Mitręga (AGH Kraków), zaś wśród mężczyzn: Mateusz Radojewski i Marcin Melnerowicz (Politechnika Opolska), Grzegorz Pietkiewicz i Artur Jacyszyn (UWM Olsztyn), Damian Kaniowski i Radosław Bałabański (UWM Olsztyn) oraz Michał Welc i Tomasz Guziałek (Politechnika Poznańska).

Ruszyła także rywalizacja o puchar par mieszanych. Ilość zgłoszeń przeszła wszelkie oczekiwania organizatorów, ku wielkiemu zaskoczeniu aż 56 zespołów wyraziło chęć walki w tej kategorii. Wtorkowe rozgrywki wyłoniły pary ćwierćfinałowe. Na otarcie łez zorganizowano także drugiego dnia turniej pocieszenia – te pary, które odpadły w pierwszej fazie miały szanse zawalczyć jeszcze o honorowe 17-ste miejsce.

Rozgrywki prowadzone były do późnych godzin wieczornych – po przeszło trzynastu godzinach gry, gdy zegar pokazywał już 22:37, a boiska oświetlone były jedynie dzięki latarniom na bulwarze, padł ostatni gwizdek drugiego dnia zmagań o puchar. 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved