Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Stelmach/Zabłocki w finale MP kadetów

Stelmach/Zabłocki w finale MP kadetów

fot. archiwum

W dniach 7-8 lipca w Świnoujściu odbył się jeden z czterech półfinałów MP w siatkówce plażowej kadetów. W turnieju uczestniczyły najlepsze pary z województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego.

Do finałowej czwórki udało zakwalifikować się szczecińskiej parze Stelmach/Zabłocki . Będą oni reprezentować woj. zachodniopomorskie w turnieju finałowym, który odbędzie się 17-18 lipca w Chrzanowie.

Pierwszy dzień turnieju szczecinianie zakończyli bilansem trzech zwycięstw i jednej porażki. Dało to im prawo walki o medale następnego dnia. W półfinale zmierzyli się z parą Kazimierczak/Sęk , którym ulegli dopiero w tie-breaku 13:15. W meczu o trzecie miejsce zawodnicy „Błyskawicy" niespodziewanie zmierzyli się po raz kolejny na tym turnieju z parą Popek/Księżarek . Wicemistrzowie Polski i Europy w swoim półfinale ulegli parze z Wielkopolski Ożarski/Malinowski 1:2. W meczu o brąz zdecydowanie lepsi okazali się zawodnicy z Jastarni, a szczecinianie musieli się zadowolić czwartym miejscem. W finale oglądaliśmy pojedynek dwóch par „Jokera" Piły. Najlepsi na tym turnieju okazali się Ożarski/Malinowski ogrywając swoich kolegów z drużyny 2:0

Końcowa klasyfikacja:
1. Malinowski M. / Ożarski Ł. – „Joker" Piła
2. Kazimierczak R. / Sęk P. – „Joker" Piła
3. Księżarek B. / Popek D. – UKS Jastarnia
4. Stelmach A. / Zabłocki D. – UKS „Błyskawica" Szczecinźródło: ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved