Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Oldboye ponownie spotkali się w Toporni

Oldboye ponownie spotkali się w Toporni

fot. archiwum

Nad zalewem w Toporni odbył się drugi turniej siatkówki plażowej dla oldboyów. Przed tygodniem triumfowali Mirosław i Zbigniew Ziętkowscy, tym razem najlepszymi okazali się Rajmund Woźniak i Marcin Jaworski.

Sobotni turniej o Grand Prix Radomia nie był jedynym rozegranym w Toporni. Na świetnie przygotowanych boiskach rywalizowali również oldboye. O palmę pierwszeństwa zagrało osiem par z Radomia, Wierzbicy, Szydłowca, Drzewicy, Skarżyska, Jastrzębia i Przysuchy. – W tym aktualny mistrz Polski oldboyów Mirosław Ziętkowski, a także byli złoci medaliści Radosław Kiernoz i Maciej Wanat – podkreśla Andrzej Fedorczyk , główny organizator zmagań.

W tak doborowym towarzystwie najlepiej zaprezentował się duet Rajmund Woźniak/Marcin Jaworski . Siatkarze z Radomia pokonał reprezentantów Przysuchy, Artura Tomaszewskiego i Artura Marchewkę 2:0 (12, 13). Trzecie miejsce przypadło Mirosławowi Ziętkowskiemu i Radosławowi Kiernozowi, którzy pokonali duet Mieczysław Janek (Wierzbica)/Mariusz Brodowski (Szydłowiec) 2:1 (12, -13, 12).

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved