Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Parada Ligi Światowej w Bydgoszczy

Parada Ligi Światowej w Bydgoszczy

fot. archiwum

Podobnie jak było w Łodzi i we Wrocławiu, tak samo i w Bydgoszczy meczom Ligi Światowej, Polska - Finlandia towarzyszyć będą specjalne Parady, których początek zaplanowano na 17.00 w dwa dni poprzedzające termin rozegrania spotkań (środa 15 lipca i czwartek 16 lipca).

Parada Ligi Światowej poruszać się będzie ulicą Gdańską poprzez Plac Wolności, ulice Dworcową, Focha i Mostową, a finisz zaplanowano przy amfiteatrze nieopodal Starego Portu. Tam też nastąpi finał artystyczny Parad. Na dwóch specjalnie przygotowanych platformach samochodowych prezentowany będzie niezwykle atrakcyjny program artystyczno-rozrywkowy. Grupa Salshall Ortodox grać i tańczyć będzie w rytmach brazylijskich, będą także kapela góralska i 50. osobowa strażacka orkiestra dęta.

To jednak nie wszystkie atrakcje, które w środę i czwartek czekają mieszkańców Bydgoszczy oraz gości z kraju i zagranicy. W trakcie Parady sztab specjalnych animatorek i animatorów prowadzić będzie zabawy z publicznością. Będą także orszaki motocyklów, pojazdów zabytkowych i ratowników TOPR.

Warto także posiadać minimalna wiedzę siatkarską, bowiem w trakcie Parad odbywać się będą liczne konkursy, w których nagrodami będą cenne siatkarskie pamiątki i bezpłatne wejściówki na mecze Polska – Finlandia.Wiele działo się będzie także przed halą „Łuczniczka". Przed sceną wyposażoną w telebim będzie można kibicować biało-czerwonym a już od 18.00 uczestniczyć w licznych konkursach i posłuchać zespołu „Żuki". Początek potyczek Polska – Finlandia o godz. 20.00.

Parady są również elementem promocji jesiennych Mistrzostw Europy Kobiet w Piłce Siatkowej, które w Bydgoszczy trwać będą od 25 do 28 września br.

Patronami Parad Ligi Światowej są Polski Związek Piłki Siatkowej i Polkomtel S.A. operator Sieci Plus GSM – Główny Sponsor Polskiej Siatkówki a organizatorem firma Music Sport Promotion wspierana przez Performance Marketing Group.

Zapraszamy do obejrzenia tego wyjątkowego wydarzenia na żywo. Środowe i czwartkowe popołudnia oraz wieczory w Bydgoszczy stać będą pod znakiem Parad i siatkarskiej Ligi Światowej.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved