Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Cięzki sezon przed tarnobrzeską Siarką

Cięzki sezon przed tarnobrzeską Siarką

fot. archiwum

Wiele wskazuje na to, że siatkarki drugoligowej Siarki Tarnobrzeg czekają ciężkie czasy, a już najtrudniejszy będzie najbliższy sezon. Nadal nie wiadomo, na jakich zasadach funkcjonować będzie drużyna seniorek, która w minionym sezonie zajęła szóste miejsce.

Członek nowo wybranego zarządu tarnobrzeskiego klubu Andrzej Dróbkowski, który w minionych sezonach pełnił role trenera siatkarek Siarki został przez zarząd klubu zobligowany do przedstawienia koncepcji funkcjonowania sekcji.

Zajmujemy się tym tematem, jest wiele znaków zapytania i za wcześnie jeszcze na szczegóły. Będziemy chcieli, by drużyna seniorek wystartowała w rozgrywkach drugiej ligi. Mamy w klubie świadomość tego, że w nadchodzącym sezonie czekać będzie drużynę walka o uniknięcie degradacji. To będzie przejściowy sezon, w kolejnych latach będzie już lepiej – mówi prezes tarnobrzeskiego klubu Antoni Jakubowicz .

Prezes Siarki zdementował też informacje, jakoby w strukturach klubu nie było już miejsca dla sekcji siatkówki. – Siatkówka żeńska ma w Tarnobrzegu bogate tradycje, powinna być w strukturach klubu. Nie jest też prawdą jakoby siatkarki nie rozgrywały już spotkań w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Mam nadzieję, że wszystko spokojnie i po naszej myśli się ułoży – dodał prezes Jakubowicz. 

źródło: Echo Dnia

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved