Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Zarezerwuj miejsce na Złotka w Kielcach

Zarezerwuj miejsce na Złotka w Kielcach

fot. archiwum

W czterech punktach na terenie Kielc można kupować wejściówki na siatkarską imprezę roku - mecze żeńskiej reprezentacji Polski w jedynym w Europie kieleckim turnieju kwalifikacyjnym World Grand Prix siatkarek (31 lipca - 2 sierpnia).

W marcu w Hali Legionów przy ul. Bocznej gościła najważniejsza w Polsce impreza klubowa – finałowy turniej Pucharu Polski siatkarzy. Teraz wielkimi krokami zbliża się ta międzynarodowa – turniej fazy wstępnej odpowiednika męskiej Ligi Światowej, czyli XVII World Grand Prix. W dniach od 31 lipca do 2 sierpnia w inauguracyjnym turnieju całego cyklu w Kielcach w grupie B z podopiecznymi wybranego na początku roku na selekcjonera kadry Jerzego Matlaka (ich pierwsze mecze o punkty) zagrają gospodynie finałów, czyli Japonki, oraz reprezentacje Holandii i Tajlandii.

Bilety na starcia dwukrotnych złotych medalistek mistrzostw Europy można kupować w internecie za pośrednictwem portalu www.ticketpro.pl lub też w dokładnie 386 punktach na terenie całego kraju. W Kielcach są takie cztery: w salonach Empiku przy ul. Warszawskiej 5 i Świętokrzyskiej 20 (Galeria Echo), w sklepie Media Markt przy Radomskiej 8 oraz w Polskim Biurze Podróży przy Sienkiewicza 26.

Ceny wejściówek mieszczą się w granicach 40-80 zł. Najmniej trzeba zapłacić za górne części sektorów bocznych A, C, D i F (40 zł), nieco więcej za miejsca na płycie (50 zł) i bliżej środka hali (60 zł), a najdroższe są te w centralnym sektorze E i VIP (po 80 zł). Sprzedaż internetowa zakończy się 20 lipca, a bezpośrednia prowadzona będzie dłużej.Do finałów Grand Prix (19-23 sierpnia) obok Japonii zakwalifikuje się tylko pięć najlepszych zespołów z eliminacji. Polki poza Kielcami o potrzebne im punkty rywalizować będą jeszcze w Macau (7-9 sierpnia z Chinami, Brazylią i ponownie z Tajlandią) oraz w Hongkongu (14-16 sierpnia z Chinami, Holandią i Dominikaną).

Program turnieju w Kielcach:

Piątek 31 lipca

godz. 16:30 Polska – Tajlandia
godz. 19:00 Japonia – Holandia

Sobota 1 sierpnia

godz. 16:30 Polska – Holandia
godz. 19:00 Tajlandia – Japonia

Niedziela 2 sierpnia

godz. 16:30 Polska – Japonia
godz. 19:00 Holandia – Tajlandia

 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved