Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Jedynka i Legionovia chcą do I ligi

Jedynka i Legionovia chcą do I ligi

fot. archiwum

Do 15 lipca mają czas szefowie klubów, którzy chcą wystąpić z prośbą do PZPS o dokooptowanie ich zespołów w szeregi pierwszoligowców. Na zapleczu ekstraklasy są wolne dwa miejsca. Chętnych tymczasem jest jak na lekarstwo.

Większość siatkarek w naszym kraju przebywa obecnie na urlopach. Tymczasem kibice z zaciekawieniem oczekują na decyzje PZPS-u w sprawie kolejnych drużyn, które zostaną włączone w szeregi pierwszej ligi. Jak udało się nam ustalić, na razie chęć dołączenia do niej wyraziły dwie drużyny z III grupy – Legionovia Legionowo oraz Jedynka Aleksandrów Łódzki. Jeżeli do 15 lipca nie znajdą się kolejni chętni do wykupienia miejsca na zapleczu ekstraklasy, otrzymają je właśnie wspomniane teamy. W zgodnej opinii obserwatorów siatkarskich zmagań, w swojej grupie drugiej ligi byłyby zdecydowanie poza zasięgiem rywalek.

Przypomnijmy, że zgłoszenia będą rozpatrywane przez członków siatkarskiej centrali po wpłaceniu opłaty rejestracyjnej, która wynosi 20 tys. zł w przypadku starania się o miejsce w I lidze. Przy składaniu wniosku, w którym klub zwraca się z prośbą o umożliwienie gry w drugiej lidze, opłata wynosi 10 tys. zł.

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved