Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Robert Milczarek przedłużył kontrakt z Politechniką

Robert Milczarek przedłużył kontrakt z Politechniką

fot. archiwum

Robert Milczarek przedłużył kontrakt z OSRAM AZS Politechniką Warszawską. Dwudziestosześcioletni zawodnik o miejsce w podstawowym składzie Akademików na pozycji libero rywalizował będzie z Damianem Wojtaszkiem.

To, że zostaję w Politechnice, nie było żadną tajemnicą. Podpisanie kontraktu było kwestią czasu. Z powodu urlopu nie było mnie w Warszawie i dlatego trochę się z tym zeszło. Dziś oficjalnie mogę już powiedzieć, że w sezonie 2009/2010 nadal będę bronił barw „Inżynierów" – skomentował Robert Milczarek , który z występami w stolicy wiąże spore nadzieje. – Szykuje nam się tu naprawdę bardzo fajna ekipa – powiedział. – Myślę, że powalczymy o coś więcej niż utrzymanie – dodał.

Milczarek jest ostatnim graczem z drużyny z poprzedniego sezonu, który przedłużył kontrakt. Tym samym Politechnika już praktycznie skompletowała skład. W zespole na sezon 2009/2010 brakuje tylko jednego przyjmującego. – Cały czas poszukujemy zawodnika na tę pozycję. Bierzemy pod uwagę różne kandydatury: i polskie, i zagraniczne. Wszystko jednak uzależnione jest od funduszy. W dalszym ciągu szukamy sponsora. To dla nas priorytet – wyjaśnił Adrian Komorowski , rzecznik prasowy klubu.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved