Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > mistrzostwa świata > Kwal. MŚ 2010 kobiet: Wyniki I dnia turnieju w Portoryko

Kwal. MŚ 2010 kobiet: Wyniki I dnia turnieju w Portoryko

fot. archiwum

Zawodniczki z Portoryko i Kanady wykonały dziś pierwsze kroki na drodze do awansu na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata. Bezpośrednio z turnieju grupy I awansuje jedna reprezentacja. Zdobywca drugiej pozycji otrzyma jeszcze jedną szansę na bilet na MŚ.

Znajdujące się na 23. pozycji w rankingu FIVB reprezentantki Kanady bez większych problemów pokonały zawodniczki  z Jamajki 3:0. Pierwszy set spotkania zakończył się wyrównaną końcówką, w której górą ostatecznie okazały się być zawodniczki z północy kontynentu. W kolejnych partiach wyraźnie przeważały już Kanadyjki, dzięki czemu gładko wygrały kolejno do 17 i 10.

Kanada – Jamajka 3:0
(26:24, 25:17, 25:10)

Spotkanie gospodyń turnieju z zawodniczkami z Bahamów było jednostronne. Portorykanki nie pozwoliły swym przeciwniczkom na doprowadzenie do wyrównanej wymiany ciosów. Reprezentantkom Bahamów tylko raz udało się zdobyć piętnaście oczek w secie. W kolejnych grały już znacznie słabiej.Portoryko – Bahamy 3:0
(25:15, 25:7, 25:10)

Tabela po 1. dniu turnieju kobiet w Portoryko:

Portoryko  2 pkt.   sety 3:0
Kanada     2 pkt.   sety 3:0
Jamajka    1 pkt.   sety 0:3
Bahamy    1 pkt.   sety 0:3

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
mistrzostwa świata

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę