Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Jedna polska para w turnieju głównym w Gstaad

Jedna polska para w turnieju głównym w Gstaad

fot. archiwum

Para Grzegorz Klimek/Mariusz Prudel, awansowała do turnieju głównego w szwajcarskim Gstaad, pokonując czeski duet Tichy/Dumek. Niestety nie powiodło się tym razem innemu polskiemu duetowi Michał Kądzioła/Jakub Szałankiewicz.

W pierwszej rundzie turnieju kwalifikacyjnego, para Klimek/Prudel nie bez problemów poradziła sobie z Czechami Tichy/Dumek . Ostatecznie Polacy zwyciężyli 2:1 i awansowali do drugiej rundy. Tutaj na drodze Polaków stanęła bardzo silna hiszpańska para Mesa/Lario . Nasi zawodnicy rozegrali znakomite spotkanie i wygrali w dwóch setach do 19 i 17, zapewniając sobie udział w jutrzejszym turnieju głównym.

Inna polska para Michał Kądzioła/Jakub Szałankiewicz w pierwszej rundzie natknęła się na Słowaków Litva/Varga , z którymi rozprawiła się w dwóch setach. W drugiej rundzie Polacy niestety ulegli Duńczykom Hoyer/Soderberg w dwóch setach do 18 i 17.

I runda:Klimek/Prudel – Tichy/Dumek 2:1 (21:18, 20:22, 15:13)
Kadzioła/Szałankiewicz – Litva/Varga 2:0 (21:17, 23:21)

II runda:

Mesa/Lario – Klimek/Prudel 0:2 (19:21, 17:21)
Kadzioła/Szałankiewicz – Hoyer/Soderberg 0:2 (18:21, 17:21)

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę