Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga: Wiele zmian w Pekpolu Ostrołeka

II liga: Wiele zmian w Pekpolu Ostrołeka

fot. archiwum

Po roku gry w biało-czerwonych barwach Robert Wykowski opuszcza drużynę Pekpolu Ostrołęka. 33-letni przyjmujący w przyszłym sezonie zagra w barwach Wilgi Garwolin. To nie koniec zmian w drużynie Pekpolu.

Po stronie osłabień należy zapisać również Piotra Ostrowskiego . Zawodnik ten minionego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Po raz pierwszy w karierze Ostrowski występował na pozycji libero i widać było, że jest to dla niego nowa pozycja. W przyjęciu zagrywki radził sobie dobrze (wcześniej był przyjmującym), lecz niestety zabrakło tego, czego wymaga się od libero, czyli obrony, po której można wyprowadzić kontratak.

Po zakończeniu sezonu zarząd klubu pożegnał się z Ostrowskim, który w sezonie 2009/10 zagra w AZS II Olsztyn. W tym samym klubie zagra środkowy Jakub Dzikuć . Przed poprzednim sezonem przyszedł on do Pekpolu z niemieckiego SV Lohhof. Dzikuć grał jednak w kratkę i dobre mecze przeplatał tymi całkowicie nieudanymi. Po sezonie zarząd podziękował mu za współpracę, a Dzikuć razem z Ostrowskim zasilił szeregi rezerw AZS Olsztyn.

To nie koniec odejść z klubu – Paweł Pędzich również nie zagra w Pekpolu. Młody atakujący był przed sezonem na testach w Orle Międzyrzecz (I liga) i wydawało się, że zakotwiczy tam na dłużej, lecz…klub rozmyślił się i ostatecznie Pędzich został bez klubu. Nie wiadomo gdzie zagra w przyszłym sezonie, podobnie jak Arkadiusz Piasta , który przerwał treningi w trakcie sezonu.* więcej w Tygodniku Ostrołęckim
*autorem tekstu jest Arkadiusz Dobkowski

źródło: Tygodnik Ostrołęcki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved