Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andy Rojas: Ja już zdecydowałem

Andy Rojas: Ja już zdecydowałem

fot. archiwum

Reprezentant Wenezueli jest o krok od podpisania kontraktu z częstochowskim Domexem. Jego zdaniem rozmowy z włodarzami klubu przebiegły pomyślnie. Jedyny problem na dziś stanowią finanse. Ostateczna decyzja ma zapaść do końca tygodnia.

Rozmowy są prawie zakończone. Warunki przedstawione mi przez działaczy z Częstochowy są satysfakcjonujące i chętnie przeniosę się do Polski. Ostateczna decyzja leży teraz wyłącznie w rękach włodarzy klubu i z tego, co wiem, ma zapaść do końca tego tygodnia. Mam nadzieję, że będzie szczęśliwa dla mnie – stwierdził wenezuelski przyjmujący.

Zawodnik był wyraźnie zaskoczony pytaniem, czy nie obawia się, że jego nieszczególna forma w meczach z Polakami we Wrocławiu mogła zniechęcić decydentów Domexu Tytan AZS Częstochowa.

Nie sądzę, żeby ktokolwiek oceniał przydatność zawodnika na podstawie dwóch meczów – skwitował. – Tym bardziej, że jesteśmy teraz w intensywnym treningu fizycznym, bo Liga Światowa jest wyłącznie etapem przygotowań do najważniejszych turniejów – kwalifikacji do mistrzostw świata i Pucharu Ameryki Południowej. Priorytetowy jest ten pierwszy i jemu podporządkowaliśmy przygotowania.

* Autor tekstu: Ilona Kobus
* Więcej na stronie plusliga.pl

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved