Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Wywalczyli przepustkę na ogólnopolski finał

Wywalczyli przepustkę na ogólnopolski finał

fot. archiwum

Kamil Kozłowski i Krystian Lisowski oraz Robert Kuźdub i Jakub Pastuszka będą reprezentantami województwa świętokrzyskiego na zbliżających się Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej Kadetów. Eliminacje odbyły się w ostatni weekend w Połańcu.

W sobotę i niedzielę w Połańcu gościli reprezentanci czterech województw. Czternaście par walczyło o prawo startu w finale Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetów. Do Połańca przyjechali reprezentanci województw: małopolskiego, podkarpackiego, łódzkiego i świętokrzyskiego. Mecze rozegrano na znakomicie przygotowanych boiskach przy Gimnazjum imienia Królowej Jadwigi. Wśród uczestników był Patryk Lampart z Połańca, który występował w parze z Hubertem Kurowskim . Niestety młodym zawodnikom nie udało się awansować do finałów.

Bardzo dobrze spisały się jednak pozostałe świętokrzyskie pary. Kamil Kozłowski i Krystian Lisowski oraz Robert Kuźdub i Jakub Pastuszka z STS Skarżysko Kamienna będą reprezentantami województwa świętokszyskiego na Mistrzostwach Polski. Pierwsza para zwyciężyła w całym turnieju natomiast drugi duet zajął czwarte miejsce premiowane awansem do turnieju finałowego. Na drugim i trzecim miejscy sklasyfikowano pary województwa łódzkiego. Paweł Pełka i Bartosz Lewicki z UKS SMS Łódź zajęli drugie miejsce, a Konrad Andrzejczak i Kamil Chaber z Wifam" Łódź zdobyli trzecie miejsce.

Cieszymy się z tego, że zawody rozegrano właśnie w Połańcu. Zostaliśmy dobrze ocenieni pod względem organizacji i przygotowania. Mam nadzieję, że zawody tej rangi będą się u nas odbywały coraz częściej. Dziękuję sponsorom za wsparcie finansowe – mówi Marcin Kaczmarczyk menedżer sportu, współorganizator turnieju.Wszystkie cztery pary wezmą udział w finale krajowym, który odbędzie się w ostatni weekend lipca w Chrzanowie w Małopolskim.

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved