Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Wywalczyli przepustkę na ogólnopolski finał

Wywalczyli przepustkę na ogólnopolski finał

fot. archiwum

Kamil Kozłowski i Krystian Lisowski oraz Robert Kuźdub i Jakub Pastuszka będą reprezentantami województwa świętokrzyskiego na zbliżających się Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej Kadetów. Eliminacje odbyły się w ostatni weekend w Połańcu.

W sobotę i niedzielę w Połańcu gościli reprezentanci czterech województw. Czternaście par walczyło o prawo startu w finale Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kadetów. Do Połańca przyjechali reprezentanci województw: małopolskiego, podkarpackiego, łódzkiego i świętokrzyskiego. Mecze rozegrano na znakomicie przygotowanych boiskach przy Gimnazjum imienia Królowej Jadwigi. Wśród uczestników był Patryk Lampart z Połańca, który występował w parze z Hubertem Kurowskim . Niestety młodym zawodnikom nie udało się awansować do finałów.

Bardzo dobrze spisały się jednak pozostałe świętokrzyskie pary. Kamil Kozłowski i Krystian Lisowski oraz Robert Kuźdub i Jakub Pastuszka z STS Skarżysko Kamienna będą reprezentantami województwa świętokszyskiego na Mistrzostwach Polski. Pierwsza para zwyciężyła w całym turnieju natomiast drugi duet zajął czwarte miejsce premiowane awansem do turnieju finałowego. Na drugim i trzecim miejscy sklasyfikowano pary województwa łódzkiego. Paweł Pełka i Bartosz Lewicki z UKS SMS Łódź zajęli drugie miejsce, a Konrad Andrzejczak i Kamil Chaber z Wifam" Łódź zdobyli trzecie miejsce.

Cieszymy się z tego, że zawody rozegrano właśnie w Połańcu. Zostaliśmy dobrze ocenieni pod względem organizacji i przygotowania. Mam nadzieję, że zawody tej rangi będą się u nas odbywały coraz częściej. Dziękuję sponsorom za wsparcie finansowe – mówi Marcin Kaczmarczyk menedżer sportu, współorganizator turnieju.Wszystkie cztery pary wezmą udział w finale krajowym, który odbędzie się w ostatni weekend lipca w Chrzanowie w Małopolskim.

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę