Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Uniwersjada: Polki walczą o półfinał, Polacy o awans

Uniwersjada: Polki walczą o półfinał, Polacy o awans

fot. archiwum

O godzinie 20:00 rozpoczęły się spotkania naszych reprezentacji na Uniwersjadzie w Belgradzie. Polki grają już w ćwierćfinale, a ich rywalem jest Japonia. Polacy walczą z Niemcami o awans do kolejnej rundy, interesuje ich tylko zwycięstwo.

Siatkarki Rafała Błaszczyka jak burza przeszły rundę grupową i z pierwszego miejsca z kompletem zwycięstw awansowały do ćwierćfinału. Ich rywalem w walce o półfinał jest reprezentacja Japonii.

Polska – Japonia live

 Nasi siatkarze w grupie D przegrali do tej pory jedno spotkanie z Czechami. Podobny bilans mają Niemcy, którzy w tabeli są tuż za Polakami. Dzisiejsze spotkanie zdecyduje o tym, która z tych drużyn zajmie drugie miejsce i awansuje do kolejnej rundy rozgrywek. Trzymajmy kciuki za podopiecznych trenera Grzegorza Wagnera .

Polska – Niemcy live

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, reprezentacja Polski mężczyzn, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę