Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Michał Kalita nowym rozgrywającym Czarnych Radom

Michał Kalita nowym rozgrywającym Czarnych Radom

fot. archiwum

Michał Kalita będzie w sezonie 2009/2010 odpowiadał za rozegranie w zespole Czarnych Radom. Doświadczony siatkarz w ubiegłym sezonie bronił barw drużyny Lechii Tomaszów Mazowiecki, która wywalczyła awans do II ligi.

Wychowanek radomskiego klubu nie był jedynym kandydatem do obsadzenia pozycji rozgrywającego. Oprócz niego bardzo szeroko mówiło się o zatrudnieniu w Czarnych dotychczasowego rozgrywającego Trefla Gdańsk – Łukasza Kruka . Co więcej, według nieoficjalnych informacji siatkarz sam zabiegał o angaż w "wojskowych". Skłoniły go do tego sprawy rodzinne (rodzina Kruka mieszka na codzień w Radomiu). Zarząd klubu zadecydował jednak, że na obecną chwilę najlepszą decyzją będzie pozyskanie doświadczonego Michała Kality . Drugim rozgrywającym, tak jak dotychczas będzie 18-letni Damian Sąpór .

Nieznana jest także przyszłość przyjmującego Czarnych Karola Fryszkowskiego . Siatkarz niedawno przebywał na testach w BBTSi-e Bielsko Biała, jednak według nieoficjalnych informacji szanse na zatrudnienie go w ekipie trenera Przemysława Michalczyka są niewielkie. W takim wypadku prawdopodobne jest pozostanie Fryszkowskiego w Czarnych na przyszły sezon.

*Autorem tekstu jest Wojciech Głód (czarni.radom.pl)źródło: czarni.radom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę