Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Memoriał Wagnera bez Brazylijczyków

Memoriał Wagnera bez Brazylijczyków

fot. archiwum

Mistrzowie Świata nie wystąpią jednak w rozgrywanym w Łodzi Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Nieoficjalne informacje, podane kilka dni temu, okazały się tylko marzeniami kibiców. Canarinhos wybrali inną imprezę.

Po dwumeczu Polska- Brazylia, rozegranym w Łodzi w ramach Ligi Światowej, zespół Canarinhos po raz kolejny podziwiał i chwalił organizację meczów w naszym kraju, poziom rozgrywek i oczywiście wspaniałą atmosferę, tworzoną przez kibiców biało- czerwonych. Łódź urzekła trenera Brazylijczyków, Bernardo Rezende , do tego stopnia, że wyraził on chęć występu swojej drużyny w tym elitarnym już niemalnże turnieju, rozgrywanym co roku.

Niestety, plan trenera Rezende, spalił na panewce, a marzenia polskich kibiców o ponownym zobaczeniu Mistrzów Świata trzeba odłożyć co najmniej na rok. W czasie, kiedy łodzką halę zdominują zespoły walczące ze sobą, by oddać hołd legendzie siatkówki, drużyna Brazylii zmagać się będzie w Mistrzostwach Ameryki Południowej. Impreza ta jest dla Canarinhos priorytetem, dlatego też łódzki turniej musi odbyć się bez nich. Ale, jak zapewnia Jerzy Mróz, prezes fundacji Wagnera, program Memoriału i tak jest bardzo ciekawy, a obsada godna pozazdroszczenia.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved