Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Daniel Castellani: Ten mecz był zupełnie inny

Daniel Castellani: Ten mecz był zupełnie inny

fot. archiwum

- Ten mecz był zupełnie inny niż wczoraj. Wenezuela zagrała zdecydowanie lepiej, zwłaszcza w ataku. W decydujących momentach byliśmy jednak w stanie blokować te ataki - powiedział  po drugim meczu Polska-Wenezuela (3:1) Daniel Castellani.

Jose A. Gutierrez (trener reprezentacji Wenezueli): – Gratuluję Polakom zwycięstwa, a trenerowi Castellani’emu drużyny, jaką wykreował. Dziś udało nam się stworzyć lepsze widowisko niż wczoraj, nawiązaliśmy walkę, ale niestety nie udało nam się wygrać. Na koniec chciałbym podziękować organizatorom Ligi Światowej w Polsce za wspaniałe przyjęcie naszej drużyny.

Daniel Castellani (trener reprezentacji Polski): – Ten mecz był zupełnie inny niż wczoraj. Wenezuela zagrała zdecydowanie lepiej, zwłaszcza w ataku. W decydujących momentach byliśmy jednak w stanie blokować te ataki, co przesądziło o naszym zwycięstwie.

Andy Rojas (kapitan reprezentacji Wenezueli): – Dziś Polacy zagrali bardzo dobrze, przede wszystkim w bloku. My zaprezentowaliśmy się nieźle w pierwszym secie, lepiej niż wczoraj, ale niestety to nie wystarczyło na lepiej dysponowanych rywali.Michał Bąkiewicz (kapitan reprezentacji Polski): – Udało nam się zrealizować cel, jaki założyliśmy sobie przed tymi dwoma spotkaniami. Wyszliśmy na boisko bardzo zmotywowani, w pełni skoncentrowani, co przyniosło oczekiwane rezultaty. Bardzo się z tego cieszymy.

 

źródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved