Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Zbigniew Bartman: Spodziewałem się tego zwycięstwa

Zbigniew Bartman: Spodziewałem się tego zwycięstwa

fot. archiwum

Przyjmujący reprezentacji Polski oraz rosyjskiego Gazpromu stwierdził po spotkaniu z Wenezuelą, że spodziewał się takiego przebiegu wypadków oraz o tym, że już myśli o nadchodzącej rywalizacji z zespołem ze Skandynawii.

Pierwszy mecz z Wenezuelą toczył się całkowicie pod Wasze dyktando

Zbigniew Bartman: Tak spodziewałem się tego zwycięstwa. Widziałem jak pracujemy na treningach i wyglądało to bardzo dobrze. Pierwszy mecz z Wenezuelą był tylko potwierdzeniem tego, że z każdym dniem będziemy lepsi.

Dwa pierwsze sety wygraliście dość gładko, w trzecim zdarzały się przestoje.– Przez całe spotkanie kontrolowaliśmy przebieg gry. Nawet, kiedy Wenezuelczycy niwelowali straty, nie mogli pomyśleć, ze mają szansę na wygranie chociażby seta.

Jaki element gry oceniłbyś jako najlepszy w Waszym wykonaniu?

– W każdym elemencie zagraliśmy rewelacyjnie, nie było takiego, w którym nasi rywale mogliby nam się przeciwstawić

W drugim spotkaniu będzie powtórka z rozrywki? Łatwe 3:0?

– Wenezuela pokazała nam już, że regularnie grają drugie spotkania słabiej niż pierwsze. Jeśli ta zasada powtórzy się, zabawimy na boisku jeszcze krócej. Jednak mam nadzieję, że się wezmą w garść i zagrają trochę lepiej, wówczas kibice będą mieli na co popatrzeć.

Możecie już zacząć myśleć o Finlandii. Czy taka gra jak w pojedynku z Wenezuelą wystarczy na zwycięstwo z podopiecznymi Mauro Berruto?

– Jeśli zagramy tak jak wczoraj na pewno. Niewiele będziemy musieli poprawiać w naszej grze. Jednakże jesteśmy młodym zespołem, który musi doskonalić się we wszystkich elementach siatkarskiego rzemiosła.

*Rozmawiała: Magdalena Neumann (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved