Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Daniel Castellani: Zafunkcjonowało to, nad czym ciężko pracujemy

Daniel Castellani: Zafunkcjonowało to, nad czym ciężko pracujemy

fot. archiwum

- Moim zdaniem rozegraliśmy dziś dobre spotkanie i zrobiliśmy pierwszy krok w realizacji celu, jakim jest wygranie dwumeczu z Wenezuelą. Mam nadzieję, że kibicom podobało się dzisiejsze widowisko.- powiedział  kapitan reprezentacji Polski, Michał Bąkiewicz.

Daniel Castellani (trener reprezentacji Polski): Jestem bardzo szczęśliwy przede wszystkim dlatego, że w dzisiejszym spotkaniu zafunkcjonowało to, nad czym ciężko pracujemy na treningach. Bardzo ważne jest też to, że wszyscy moi zawodnicy poprawiają swoją grę i czynią postępy w każdym elemencie.

Jose A. Gutierrez (trener reprezentacji Wenezueli): Pierwszy set zdecydowanie należał do Polaków. Do połowy drugiej i trzeciej partii graliśmy dobrze, ale w końcówkach popełniliśmy zbyt dużo błędów. Gratuluję widowiska, jakie zafundowała nam dziś polska publiczność, to był naprawdę prawdziwy spektakl.

Andy Rojas (kapitan reprezentacji Wenezueli): Przede wszystkim gratuluję Polakom zwycięstwa. Nasi przeciwnicy zagrali bardzo dobrze, świetnie serwowali, a my mieliśmy problemy z przyjęciem ich zagrywki. To w głównej mierze zadecydowało o naszej porażce.Michał Bąkiewicz (kapitan reprezentacji Polski): Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa. Moim zdaniem rozegraliśmy dziś dobre spotkanie i zrobiliśmy pierwszy krok w realizacji celu, jakim jest wygranie dwumeczu z Wenezuelą. Mam nadzieję, że kibicom podobało się dzisiejsze widowisko. Chciałbym jeszcze pochwalić Pawła Zatorskiego, który moim zdaniem zaprezentował się dziś rewelacyjnie.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2009-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved